Бронювання фар Київ

    Студія Autosvet пропонує автомобілістам скористатися послугою обклеювання фар плівкою (Київ). Все, що вам потрібно, це записатися до нас по телефону та у встановлений час під'їхати на автомобілі для виконання замовлення. Після завершення робіт ви забираєте професійно обклеєні фари авто. Ціни на роботи залежать від різних факторів. Перш за все, це тип плівки, об'єм (клас автомобіля), що обробляється, і специфічні особливості фар вашого автомобіля.

 

 ОКЛЕЙКА ФАР ПЛІВКОЮ київ  

  

Обклеювання фар плівкою робиться у двох випадках, якщо фари нові (обклеюється для більш тривалої безпеки захисного шару лаку).  І після відновлення фар, в основному при зносі захисного шару лаку на фарі вона жовтіє, каламутніє, усеюється сколами, для її відновлення потрібна процедура Шпп (Шліфування, полірування, поклейка) після полірування фари її обов'язково потрібно захистити плівкою, так як захисний шар лаку вже зішліфований і без захисту фара пожовкне.

 

НАШІ РОБОТИ (ПЛІВКА Suntek ppf ultra)

Усі роботи виконані плівкою  SunTek PPF Ultra (антигравійна плівка преміум-сегменту, спеціально розроблена для підтримки краси та цілісності кузова Вашого автомобіля протягом багатьох років та за будь-яких погодних умов. Це інноваційна технологія, на яку компанія-виробник Commonwealth Laminating & Coating Inc (США) дає 10 років гарантії. Це так зване третє покоління.  плівок. )


 Звоните прямо сейчас  

 +38068-1579808


  

Антигравійна плівка SunTek PPF Ultra – революційна технологія від компанії CPFilms (США). Від попереднього покоління двошарових захисних плівок SunTek новинка відрізняється більш щільним верхнім шаром, який має антицарапійні властивості та гідрофобний ефект.

Захисна плівка для авто SunTek Ultra має підвищену міцність та покращений глянець. Наявність товстого верхнього шару робить плівку SunTek Ultra стійкою до комариної кислоти та іншого негативного впливу зовнішнього середовища. Відмінно підходить для обклеювання чорних та білих автомобілів. Чудова оптична прозорість – плівку можна неможливо помітити на автомобілі.  

Також зверніть увагу на послугу   Відновлення фар 

ВАРТІСТЬ РОБІТ

При заміні скла на нове:

вартість скла фари (від 800 до 3000 грн) + обклеювання фар плівкою (1200 грн)

Відновлення вашої фари:

процедура шліфування, полірування + обклеювання фар плівкою = 2500 грн

 

Звертайтесь за телефоном  

     
 НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • м. Київ, проспект науки 57-а (ГАРАЖНИЙ кооператив "волна"")


 

 МИ НА КАРТІ 

Для зручності прокладено маршрут із проспекту Науки.

 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.