Бронювання фар Бровари

 Для комплексного захисту автомобіля від впливу зовнішніх факторів не обійтися без використання спеціальних плівок. Бронювання оптики транспортного засобу в Броварах у майстерні «Автосвітло» дозволяє забути про подряпини, потертості, тріщини, сліди комах та різні забруднення, які погіршують зовнішній вигляд фар, знижують їх рівень функціональності та безпеки.

Бронювання фар

Особливості обклеювання фар

Плівки активно використовуються для захисту автомобіля від дії зовнішніх факторів. При необхідності вони легко знімаються і замінюються, не впливають на лакофарбове покриття, а тільки підсилюють його. Процедура виконується так:

Товщина плівки підбирається індивідуально. Майстри вирізують необхідні елементи з використанням лекал, які розробляються, виходячи з особливостей оптики автомобіля. При необхідності майстри також виконають тюнінг фар у Броварах та проведуть ретельну діагностику лінзи.

Обклеювання фар плівкою

Обклеювання проводиться як для нових автомобілів з метою продовження терміну служби оптики, так і після відновлення фар машини. Ретельне шліфування та полірування дозволяють усунути різні проблеми, а плівка не тільки не дасть їм з'явитися знову, але й захистить матеріал від пожовтіння під дією ультрафіолету.

Для запису на консультацію та бронювання фар скористайтесь функціоналом сайту або зателефонуйте нам за телефоном +38 (063)-79-37-676.


Інші послуги:

  Відновлення фар Бровари   НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • Бровари, Переяславський шлях 77а

 

 МИ НА КАРТІ 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.