Поліровка фар Бровари

 Найчастіше для зовнішньої частини фар використовується полікарбонат, який є стійким до ударів і досить довговічним. Але під час експлуатації він швидко дряпається, на ньому ушкоджується захисний лак, з'являються сліди зношування та різні дефекти. Все це негативно позначається на якості світлового потоку.

Поліровка фар Бровари

 Майстерня «Автосвітло» у Броварах виконує комплексне полірування фар для повернення їм естетичного зовнішнього вигляду та забезпечення належного рівня безпеки автомобіля.

НАВІЩО ПОТРІБНЕ ПОЛІРУВАННЯ?

 Пошкодження оптики – це прямий ризик виникнення небезпечної дорожньої ситуації. Насамперед погіршується огляд полотна та різноманітних перешкод, особливо під час негоди або в нічний час. Наші майстри виконують якісне полірування фар з використанням сучасного обладнання, яке дозволяє позбавитися таких проблем:

Попередньо фахівці нашої майстерні у Броварах здійснюють діагностику оптики транспортного засобу для оцінки ступеня пошкодження та серйозності дефектів. Поліровка дозволяє уникнути дорогого ремонту або заміни фари, якщо відразу звернутися до професіоналів.

Поліровка фар Бровари

 Ми використовуємо лише спеціальне обладнання, інструменти та засоби, які дозволяють відновити поверхню пластику, при цьому мінімізувати товщину віддаленого шару. Після закінчення процедури фара знову покривається лаком або захищається плівкою. Для запису телефонуйте нам по телефону +38 (063)-79-37-676.

Інші послуги:

  Тюнінг фар Бровари  
 НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • Бровари, Переяславський шлях 77а

 

 МИ НА КАРТІ 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.