Полірування фар Київ

Захисне полірування фар Київ дозволить повернути прозорість та блиск, усунути всі дрібні дефекти, продовжить експлуатаційний термін використання автомобільної оптики.

На сучасних автомобілях, як правило, встановлені фари із прозорого полікарбонату. Це стійкий до ударів матеріал, але легко дряпається, тому покривається додатковим захисним лаком. У процесі експлуатації він зношується та дефекти неминучі. Навіть маленькі мікротріщини значно знижують прозорість і подачу світлового потоку від 20% до 80%. Полірування фар дозволить повністю усунути дрібні сколи, павутину, подряпини, повернути прозорість та функціональність автомобільної оптики.

 

Поліровка фар, автомобіль до процедури:


Коли тьмяніє оптика: професійне полірування фар Київ  

Пошкодження автомобільної оптики створює серйозні неприємності на дорозі, збільшуючи ризики не тільки водія, але й транспортного засобу. Полірування фар (Київ) дозволяє швидко та недорого вирішити ці проблеми. В результаті вам не знадобиться заміна або дорогий ремонт. Полірування дозволить усунути жовтизну, забезпечити колишню герметичність, повернути початковий блиск і прозорість. Серйозність та ступінь пошкодження дозволить визначити професійну діагностику. Але наскільки складною не була б проблема, наші майстри здійснять модернізацію автомобільного світла грамотно та швидко.

 

Поліровка фар, після процедури:


Професійне полірування: вам не доведеться купувати нові фари

Весь процес реставрації відбувається у два етапи. При цьому застосовується спеціальне обладнання та матеріали, що підбираються індивідуально під ваш автомобіль. Полірування фар здійснюється таким чином, щоб не пошкодити покриття та мінімізувати стоншування покриття. Безабразивні поліролі забезпечують повну прозорість фари, блиск, світлові промені при цьому не розсіюються. З метою збільшення експлуатаційних властивостей автооптики, ми підберемо для вашої машини оптимальний варіант захисного покриття. Продовжіть життя вашій автомобільній оптиці, довіривши ці проблеми сервісу "Автосвітло" ".

Также можете посмотреть на услугу   Тюнінг фар  


 Звоните прямо сейчас  

 +38068-1579808 НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • м. Київ, проспект науки 57-а (ГАРАЖНИЙ кооператив "волна"")


 

 МИ НА КАРТІ 

Для зручності прокладено маршрут із проспекту Науки.

 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.