Регулювання світла фар Бровари

 Крім професійної установки лінзи фари та виконання ремонту, важливо правильно налаштувати свічення, щоб воно відповідало вимогам нормативної документації та не засліплювало власника авто, а також інших учасників дорожнього руху. У майстерні «Автосвітло» у Броварах регулювання світла здійснюється з використанням сучасного приладу.

Регулювання світла фар Бровари

Навіщо потрібне налаштування?

 У кожній країні є свої вимоги до рівня освітлення фар з метою безпеки інших водіїв, пішоходів, запобігання аваріям. Тому важливо правильно виставити оптику під час монтажу, а також налаштувати її. Неправильний вибір параметрів може призвести до таких проблем:

Тому важливо правильно виставити оптичні параметри та при необхідності виконувати їх своєчасне регулювання.

Переваги майстерні «Autosvet» у Броварах

 Наші майстри мають великий досвід роботи у сфері налаштування, ремонту, діагностики, відновлення автосвітла. Ми регулюємо світло фар з дотриманням усіх норм та працюємо з різними марками та моделями авто. Для регулювання використовується професійна техніка, яка постійно проходить перевірку для максимальної точності показників. При необхідності ми виконаємо заміну ламп, якщо вони вже вийшли з ладу.

 Попередньо ми проводимо огляд оптики машини для оцінки стану та виявлення можливих проблем. Ви можете записатися в нашу майстерню за телефоном +38 (063)-79-37-676, а також отримати детальну консультацію спеціаліста.

Інші послуги:

  Поліровка фар Бровари   НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • Бровари, Переяславський шлях 77а

 

 МИ НА КАРТІ 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.