Регулювання та налаштування світла фар у Луцьку

 Як показує сучасна статистика, у кожному третьому автомобілі зустрічається така поширена проблема, як неправильно виконане регулювання світла фар. Все це негативно позначається на безпеці водія, його пасажирів, а також решти учасників дорожнього руху.

Регулювання фар;

 Враховуючи те, що саме автомобільне світло від фар допомагає набагато краще орієнтуватися в умовах поганої видимості та вночі, необхідно регулярно проходити діагностику. В автомайстерні Autosvet працюють кваліфіковані спеціалісти, які допоможуть швидко відрегулювати світло фар у Луцьку, використовуючи вже давно перевірені способи та набір якісних інструментів.

Серед основних причин обов'язкового виконання такої процедури слід зазначити:

Таким чином, відсутність правильного налаштування світла фар призводить до величезної концентрації уваги з боку водія, стомлюваності очей, а також підвищує ризик аварійних ситуацій.

Регулювання світла фар

Як відбувається процедура регулювання світла фар

Регулювання фар здійснюється командою досвідчених професіоналів, які використовують сучасне обладнання. Найчастіше майстри працюють зі спеціальним стендом, який допомагає виконати оперативне та якісне налаштування пучка світла.

Усі заплановані роботи виконуються у кілька етапів:

  1.  Відбувається процедура спрямована на забезпечення правильної геометрії площини.
  2. Здійснюється перевірка спектра потоків світла: якщо автомобіль відрізняється наявністю відповідного коректора фар, він повинен мати нульове значення.
  3. Процес коригування світла фар у Луцьку із застосуванням набору відповідних регулювальних гвинтів.

Додатково майстри звертають увагу на надійне кріплення фар, їх цілісність. Під час регулювання потрібно перевірити і ближнє, і дальнє світло. Таким чином, можна переконатися, що фари працюють в оптимальному режимі, повністю виконуючи свої функції.

Регулировка фар в Луцке

 Регулювання та налаштування світла фар у Луцьку – актуальна послуга для багатьох автовласників. Цінова політика залежить від певних конструктивних особливостей конкретної марки та моделі машини, тому уточнити ціни можна за вказаними номерами телефону на сайті.

   Телефонуйте!   

 +380 (93) 011 21 85 НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • Луцьк, Карбишева 6

 

 МИ НА КАРТІ 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.