Ремонт фар Бровари

 Повна працездатність оптики автомобіля – важлива складова його безпеки та комфорту водія. Фахівці майстерні «Автосвітло» у Броварах пропонують комплексне відновлення фар, включаючи заміну лінзи, реставрацію, полірування, тюнінг, дітейлінг та інші послуги.

Коли слід звернутися до нашої майстерні?

 Погіршення якості світлового потоку фар може призвести до того, що водій не помітить перешкоду на дорозі вночі, не зможе правильно і своєчасно оцінити ситуацію. Тому важливо зразу ж звернутися до фахівців, які швидко вирішать проблему. Ремонт фари необхідний у таких випадках:

Наші фахівці впораються із завданням будь-якого рівня складності. У нас на складі є лінзи, рамки, корпуси, всі необхідні засоби для полірування та відновлення зовнішнього вигляду фари.

Чому варто звернутися саме до «Autosvet»?

 Наша майстерня в Броварах оснащена сучасним обладнанням та інструментами, які дозволяють оперативно, акуратно та ефективно виконати ремонт оптики автомобіля. Попередньо фахівці проводять діагностику для пошуку проблеми, після чого пропонують власнику варіанти її усунення та озвучують повну вартість роботи.

 Ми вирішуємо навіть критичні проблеми, але рекомендуємо приїхати до нас в «Автосвітло» при перших проявах погіршення оптики. Ми використовуємо лише сертифіковані комплектуючі та матеріали від перевірених постачальників.

Запишіться до нас вже зараз, зателефонувавши за телефоном +38 (063)-79-37-676.

Інші послуги:

  Регулювання світла фар Бровари   НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • Бровари, Переяславський шлях 77а

 

 МИ НА КАРТІ 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.