Послуги ремонту фар в Луцьку, замовити ремонт фар в автомайстерні Autosvet

 На сьогоднішній день практично всі компанії-виробники транспортних засобів відмовилися від скляних фар та запропонували їм на зміну пластикову оптику. Причина ухвалення такого рішення – висока ймовірність одержання травм під час аварійної ситуації на дорозі, коли відбувається розбиття скляної оптики. Однак пластик також зазнає різних пошкоджень, а тому може знадобитися ремонт фар у Луцьку.

Ремонт фар в Луцьку, ремонт фар

 Майстерня Autosvet пропонує власний спектр послуг, спрямованих на якісне відновлення автомобільної оптики із застосуванням уже давно перевірених інструментів та матеріалів. З часом фари можуть:

 Враховуючи той факт, що пластик є м'якшим матеріалом, порівняно зі склом, він набагато швидше ушкоджується при контакті з брудом, дорожнім пилом. Відновлення фар у Луцьку потрібно також й при помутнінні оптики, що часто відбувається через регулярну їзду в дощ, сніг, при прямому та тривалому контакті з сонячними променями. Найчастіше ремонт фар потрібно проводити через 5-7 років активної експлуатації автомобіля в різні сезони і за будь-яких погодних умов. Адже погане світло далеко не завжди пов'язане з неякісними лампочками. Іноді потрібна реставрація фар.

Ремонт фар Луцк, ремонт фар

Поширені проблеми з автомобільними фарами

 Помутніння оптики автомобіля є далеко не єдиною проблемою, з якою до наших майстрів звертаються різні автовласники. У процесі експлуатації транспортного засобу відбуваються також механічні пошкодження різного ступеня складності.

Замовити ремонт фар у Луцьку необхідно у таких поширених ситуаціях:

  1.  За наявності візуальних пошкоджень на поверхні скла чи пластику у вигляді тріщин різних розмірів.
  2. При суттєвому погіршенні герметичності швів на фарах.
  3. Внаслідок засмічення вентиляційних отворів автомобільної оптики.
  4. При серйозних руйнуваннях цілісності матеріалу, з якого виготовлено фари авто.

Наявність тріщин та подряпин – це не тільки про естетичний вигляд фар. Така оптика часто пітніє, що негативно позначається на проводці машини та роботі всієї оптики в цілому (погіршення яскравості світла).

Ремонтування фар в Луцьку

Послуга відновлення скла фар у Луцьку користується особливою популярністю, як серед власників авто вітчизняного виробника, так і серед іномарок. Наша команда майстрів готова надати власну оперативну допомогу у найкоротший термін, виконуючи всі необхідні ремонтні роботи із застосуванням професійного набору інструментів.

 Телефонуйте!  

 +380 (93) 011 21 85 НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • Луцьк, Карбишева 6

 

 МИ НА КАРТІ 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.