Реставрація фар Бровари

 У разі зношування або пошкодження оптики необов'язково виконувати її дорогу заміну. Навіть при акуратному догляді на поверхні нерідко з'являються дрібні потертості, тріщини, подряпини та інші дефекти. Реставрація фар у майстерні «Автосвітло» в Броварах дозволить відновити безпеку та якість освітлення авто, а також його привабливий зовнішній вигляд.

Реставрація фар Бровари

Які послуги входять до реставрації фар?

 Причиною виходу оптики з ладу та зниження її яскравості може стати дорожньо-транспортна пригода, неакуратність водіння, природні дії, неякісна мийка, часта їзда по трасі та природне зношування. Щоб усунути дефекти, потрібен комплекс послуг:

Попередньо фахівці проводять комплексну діагностику з виявленням проблем, після чого складають список робіт, які потрібно виконати, та погоджують їх із замовником.

Чому співпрацювати з нами вигідно?

Наші майстри мають великий досвід роботи в даній сфері і справляються із завданнями будь-якого рівня складності. Використання сертифікованих запчастин та перевірених засобів гарантує ефективність підсумкового результату. Ми працюємо з автомобілями будь-якої марки та моделі, на нашому складі у Броварах є все необхідне для реставрації фар.

У майстерні «Автосвітло» доступні ціни на всі послуги. Для отримання консультації та запису зв'яжіться з нами за телефоном +38 (063)-79-37-676.

Інші послуги:

  Встановлення ксенону Бровари   НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • Бровари, Переяславський шлях 77а

 

 МИ НА КАРТІ 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.