Реставрація фар Київ

Професійна реставрація фар у Києві дозволить вам заощадити на покупці нової запчастини, повернути колишню функціональність автооптики з найменшими фінансовими та тимчасовими витратами.

Автомобільна оптика - одна з найбільш схильних до появи дефектів частина машини. Удари від дрібного каміння на дорозі, пил, неякісна мийка - все це сприяє утворенню тріщин, сколів і так званих "павутинок". Реставрація фар у Києві дозволить повернути колишній вигляд, відновити функціональність та виключити варіант заміни пошкодженої запчастини на нову. Найдоступніший і найшвидший спосіб реставрації фар - полірування. Важливо пам'ятати, що цей процес так чи інакше стоншує пластик, тому краще довірити його професіоналам. Використання інноваційних технік мінімізує втрати та забезпечить найкращий результат.

Реставрація фар у Києві

Реставрація фар у Києві: перелік послуг, що надаються

У процесі експлуатації транспортного засобу так чи інакше виникають проблеми з автооптикою. Цей процес неминучий, адже під час їзди дрібні камінці та пісок дряпають насамперед кузов та передню оптику. Не варто відразу поспішати міняти запчастини, краще довірте процес їхнього відновлення нам. Реставрація фар (Київ) - це цілий комплекс робіт, що включає полірування, відновлення та ремонт коректора. З метою запобігання подальшому утворенню дефектів у процесі експлуатації авто ми виконаємо бронювання фар. Вона забезпечить додаткову міцність покриття. Довірте реставрацію майстрам своєї справи. Ми впораємося із завданням з реставрації будь-якої складності.

Реставрація фар у Києві, готове світло

Перші сигнали, що вашому авто потрібна реставрація фар

Несвоєчасне звернення до майстрів спричинить низку додаткових, серйозніших проблем: утворенню вологи зсередини, окисленню контактів, псування дзеркала рефлектора. Чим швидше ви звернетеся до нас, тим менш витратним і складним буде відновлення. Реставрація фар (Київ) необхідна за перших проявів помутніння, навіть незначних кислотних плям, жовтуватого нальоту, дрібних сколів, подряпин, потертостей. Професійне відновлення дозволить повернути початкову функціональність автомобільної оптики та виключить можливість більш затратного за часом та засобами ремонту.

Також зверніть увагу на послугу   Встановлення ксенону  


 Звоните прямо сейчас 

 +38068-1579808 НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • м. Київ, проспект науки 57-а (ГАРАЖНИЙ кооператив "волна"")


 

 МИ НА КАРТІ 

Для зручності прокладено маршрут із проспекту Науки.

 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.