Встановлення ксенону Бровари

 Якісне, яскраве освітлення – обов'язкова складова безпечного пересування на будь-якому транспортному засобі. Від працездатності та стану оптики авто залежить комфорт та акуратність їзди у темну пору доби, своєчасне реагування на перешкоди, можливість руху по дорожньому полотну під час негоди.

Встановлення ксенону Бровари

 Майстерня «Автосвітло» у Броварах здійснює встановлення ксенону замість галогенових та штатних фар, які погано справляються з поставленою функцією та швидко виходять з ладу. Наші спеціалісти оперативно впораються з роботою будь-якої складності з використанням лише сертифікованих витратних матеріалів.

Переваги ксенонових фар

 Насамперед ксенонові фари забезпечують потік світла з параметрами, близькими до денного освітлення. Завдяки цьому вони не викликають перенапруги очей, а також підвищують безпеку автомобіля, особливо у нічний час. Крім того, вони мають і інші переваги:

Встановлення ксенону Бровари

Якісні ксенонові лампи завжди є в наявності на складі майстерні "Автосвітло" в Броварах, що в рази прискорює процес установки. Майстер підбере оптимальне рішення для будь-якого транспортного засобу та надасть гарантію на свою роботу. Для запису та отримання консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (063)-79-37-676.

Інші послуги:

  Установка лінз у фари Бровари   НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • Бровари, Переяславський шлях 77а

 

 МИ НА КАРТІ 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.