Встановлення ксенону Луцьк

Лампи ксенон відносяться до списку популярного газорозрядного освітлення, які вважаються чудовою альтернативою тьмяному світлу з жовтуватим відтінком. Представлені лампи вважаються найпопулярнішим і найпоширенішим типом освітлення для більшості марок, моделей різних транспортних засобів. Порівняно з галогенними лампами, витрата енергії у ксенонових моделей повільніша, але при цьому вдвічі більше світла.

Установка ксенону може здійснюватися у додатково придбану автомобільну оптику або у штатну світлотехніку. Причому мінімальний термін служби такої оптики становить від 4 років і більше, залежно від компанії-виробника та умов експлуатації.

Серед основного списку переваг ксенону слід зазначити:

Послугу встановлення ксенону у Луцьку надає команда майстрів Autosvet, яка допоможе підібрати якісні лампи та провести поетапні монтажні роботи з подальшою перевіркою працездатності конструкції.

Різновиди ксенонових ламп для автомобілів

Для покращення яскравості світіння фар проводиться монтаж ксенону на авто від кваліфікованої команди майстрів. Такі лампи прийнято розрізняти за колірною температурою, яка вимірюється в Кельвінах (К):

  1. Лампи 6000 К – мають блакитний спектр світла та є відмінним варіантом для далекого, ближнього режиму свічення. Представлені лампи обирають автовласники, які бажають отримати модний відтінок кольору при включенні автомобільної оптики.
  2. Лампи 5000 К – мають білий спектр світла. Використовуються для оптики, що включаються за будь-яких погодних умов. Завдяки білому світінню, таке світло абсолютно комфортне для всіх учасників дорожнього руху.
  3. Лампи 4300 К – мають жовтий спектр світла. Такі лампи найбільш ефективні та популярні під час підсвічування дороги за умов негоди.

Сучасний ринок пропонує на вибір безліч варіантів ксенонових ламп, встановити які можна на різні марки та моделі авто, обираючи різну колірну температуру. Ксенон відрізняється максимально потужним світловим потоком, завдяки якому водій може насолоджуватися якісним освітленням дороги вночі та навіть за умов густого туману. НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • Луцьк, Карбишева 6

 

 МИ НА КАРТІ 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.