Установка лінз у фари Бровари

Для забезпечення безпеки транспортного засобу на дорозі та оптимальної видимості у нічний час, а також під час несприятливих погодних умов рекомендуємо скористатися послугою встановлення лінз у фари у Броварах у майстерні «Автосвітло». Монтаж виконують майстри із великим досвідом.

Переваги монтажу лінз у нашій майстерні

 Ми виконуємо встановлення тільки якісних біксенонових лінз із функцією перемикання ближнього та далекого світла. До переваг оптики відносяться:

Наші майстри мають великий досвід роботи в даній сфері, тому швидко виконають рестайлінг, замінять лампу, що вигоріла, або встановлять нові лінзи, які завжди є в наявності на нашому складі. Продукція доставляється тільки від перевірених постачальників, ми не працюємо з неякісною дешевою оптикою. Для діагностики фар відвідайте нашу майстерню у Броварах.

Встановлення лінз у фари у Львові

 КОЛИ ПОТРІБНА ЗАМІНА ЛІНЗИ?

 Зменшення яскравості світла або викривлення потоку, відсутність його спрямованості говорять про те, що термін придатності лінзи фари добігає кінця, і потрібна обов'язкова заміна. Якщо один із елементів оптики перестане працювати, це в рази знизить рівень безпеки автомобіля, особливо у темний час доби, а також під час дощу, снігу, туману.

 При перших проблемах зверніться до фахівців майстерні «Автосвітло», і вони швидко визначати причину, підберуть відповідний виріб і оперативно виконувати його установку.

Для консультації та запису зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (063)-79-37-676.

Інші послуги:

  Заміна штатних лінз  Бровари  НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • Бровари, Переяславський шлях 77а

 

 МИ НА КАРТІ 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.