Відновлення фар в Києві

Реставрація фар будь-якої складності: усуваємо помутніння, дрібні сколи, глибокі подряпини, повертаємо герметичність та початковий вигляд світлових елементів.

У процесі експлуатації автомобіля оптика найшвидше інших частин транспортного засобу зазнає пошкодження. Відновлення фар (Київ) – це процес реставрації світлових елементів. Якщо він виконаний своєчасно та якісно, ​​ремонт чи заміна не буде потрібно. Зволікання у разі незмінно спровокує серйозніші проблеми як освіти конденсату всередині фари, відповідно і окислення контактів і збій у роботі освітлювального елемента загалом. Професійне полірування з подальшим нанесенням захисного матеріалу збільшить експлуатаційні властивості фар.

 

Свічення фар до відновлення фар:

Відновлення фар у Києві - до

Відновлення блиску та прозорості: професіоналізм у деталях

Фари складаються з декількох елементів: скла, лінз, хромових деталей, відбивачів, тому процес реставрації є досить трудомістким та складним. Відновлення фар важливо довірити майстрам своєї справи. В іншому випадку ризик пошкодження покриття та необхідності повної заміни елемента дуже великий. Скляні моделі сьогодні практично не використовуються, навіть на автомобілях преміум-класу встановлені пластикові аналоги. Вони схильні до потьмяніння, утворення жовтуватого нальоту і пошкоджуються на дорозі через дрібні камені. Ми виконуємо відновлення фар у Києві при дефектах будь-якої складності, гарантуючи повернення блиску, прозорості та функціональності.

 

Свічення фар після відновлення фар:

Відновлення фар у Києві - після

Професійне полірування: інноваційні технології та досвід майстрів

Реставрацію фар у жодному разі не варто виконувати самостійно. Виконати, наприклад, вакуумне напилення або герметизацію пошкодженої ділянки без пошкодження покриття можна лише за допомогою нового обладнання та сертифікованих матеріалів. Відновлення фар відбувається у кілька етапів: зняття мікроміліметрового шару пластикового покриття, глибокого полірування, нанесення захисного покриття. Ми знаємо, як повернути колишній вигляд фари, відновимо її функціональність і подбаємо про додатковий захист зовнішнього покриття.

Також зверніть увагу на послугу   Реставрація фар  


 Звоните прямо сейчас  

 +38068-1579808 НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • м. Київ, проспект науки 57-а (ГАРАЖНИЙ кооператив "волна"")


 

 МИ НА КАРТІ 

Для зручності прокладено маршрут із проспекту Науки.

 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.