Заміна ламп Бровари

 Навіть найякісніші автомобільні лампи з часом втрачають свої властивості та яскравість світлового потоку, знижуючи безпеку транспортного засобу та комфорт його експлуатації. Майстерня «Автосвітло» у Броварах пропонує оперативну заміну ламп для відновлення якості освітлення дорожнього полотна у темний час доби та під час негоди.

Які лампи замінюємо?

 Ми працюємо з усіма видами ламп фар, включаючи світлодіодні, ксенонові та галогенні. Нерідко здійснюємо заміну штатних освітлювальних елементів відразу ж після покупки, тому що вони не завжди якісні та довговічні (особливо, якщо йдеться про галогенові).  

Заміна ламп

 Що стосується функціонального призначення, наші майстри виконають заміну ламп ближнього та далекого світла, ПТФ, ДХО, а також габаритних вогнів. Ми також пропонуємо послуги полірування фар, ремонту та комплексного дітей лінгу для повернення їм початкових якостей та естетичного зовнішнього вигляду.

Переваги співпраці з нами

У майстерні «Автосвітло» у Броварах є необхідні цоколі, тому процедура заміни займе мінімальну кількість часу. Ви також зможете оцінити й інші переваги співпраці з нами:

Для заміни майстер розбирає фару та видаляє залишки старого герметика. Після цього поверхня ретельно зачищається для усунення забруднень. Коли нова лампа буде встановлена, оптика знову ретельно герметизується та перевіряється.

Регулювання світла здійснюється за допомогою спеціального обладнання. Майстри дотримуються чітких вимог технічної документації. Попередньо проводиться діагностика фари у Броварах для виявлення можливих проблем чи початку їх розвитку.

Записатися в майстерню «Автосвітло» можна через функціонал сайту, а також по телефону +38 (063)-79-37-676. 

Інші послуги:

  Бронювання фар Бровари   НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • Бровари, Переяславський шлях 77а

 

 МИ НА КАРТІ 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.