Заміна штатних лінз в Броварах

 Навіть щойно придбані автомобілі можуть потребувати заміни лінз фар, які не справляються з поставленим завданням або дуже швидко вигорають. Наприклад, галогенові лампи не тільки мають невеликий термін служби, але і дають недостатню кількість світла. Майстерня «Автосвітло» виконує заміну штатних лінз у Броварах на авто будь-якої марки та моделі.

Як виконується заміна?

 Найбільш довговічним рішенням є світлодіодні лінзи для фар, які мають довговічність, високу яскравість і добре спрямовують потік світла на дорогу. Також ми пропонуємо встановлення якісних біксенонових лінз. Процедура заміни оптики у Броварах складається з кількох етапів:

У нас на складі є всі необхідні лінзи, а також готові рамки під них, що заощаджує час виконання робіт. Наші майстри не лише повернуть фарам яскравість та безпеку, але й додадуть привабливості зовнішньому вигляду транспортного засобу. Якщо вам не вистачає яскравості оптики або виникли проблеми з її експлуатацією, одразу ж приїжджайте до нас.

Чому варто звернутися саме до нас?

 Майстерня «Автосвітло» використовує лише сертифіковану продукцію від перевірених виробників. Ми пропонуємо своїм клієнтам відмінне співвідношення ціни та якості, а також оперативність, точність, використання сучасних технічних рішень.

 Для отримання консультації зв'яжіться з нами за телефоном +38 (063)-79-37-676 або відвідайте майстерню у Броварах для діагностики фар. Ми також виконуємо ремонт та відновлення будь-якого елемента оптики для забезпечення достатньої кількості світла. 

Інші послуги:

  Ремонт фар Бровари   НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • Бровари, Переяславський шлях 77а

 

 МИ НА КАРТІ 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.