Заміна скла фар Бровари

 У разі пошкодження скла фари при ДТП, нещасному випадку або дії сил природи не обов'язково змінювати оптику повністю. Майстерня «Автосвітло» у Броварах пропонує не тільки заощадити, але й покращити якість світла на своєму автомобілі. Не доведеться купувати нову фару, тому що наші майстри оперативно та професійно виконають заміну скла.

Заміна скла фар Бровари

Як виконується процедура?

 Насамперед майстер прибирає всі уламки, а також залишки старого скла, при цьому корпус зберігається. Якщо на ньому є тріщини чи дефекти, він ремонтується та відновлюється. Ми також рекомендуємо скористатися послугою дітей лінгу фар, щоб усунути забруднення, плями, жовтизну, а також виконати заміну ламп, якщо в цьому є потреба.

Після ретельної підготовки фахівець герметизує фару та встановлює нове скло, підібране для даної моделі автомобіля. Конструкція ретельно перевіряється, виконується повторне налаштування світлового потоку для забезпечення належного рівня безпеки.

Чому варто змінювати скло фари у нас?

 Майстерня «Автосвітло» у Броварах виконує роботу максимально якісно та з використанням сертифікованих запчастин від перевірених постачальників. До інших переваг відносяться:

  Заміна скла фар у Броварах виконується для будь-якої марки транспортного засобу. Отримати консультацію та записатися до майстра ви можете за телефоном +38 (063)-79-37-676 Заміна скла фар у Броварах виконується для будь-якої марки транспортного засобу. Отримати консультацію та записатися до майстра ви можете за телефоном

Інші послуги:

  Заміна ламп Бровари  НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • Бровари, Переяславський шлях 77а

 

 МИ НА КАРТІ 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.