Автосвітло Київ: Ремонт фар, встановлення лінз у фари, полірування фар, регулювання фар.

У нашій спеціалізованій майстерні ми займаємося покращенням світла на автомобілях будь-яких марок, шляхом встановлення або заміни лінз, кожному клієнту ми пропонуємо на вибір ксенонові або лід лінзи. Усуваємо запотівання фар шляхом пошуку витоків та їх ремонту.
Замінюємо зношене або тріснуте скло фар.
Відновлюємо зовнішній вигляд фар шляхом шліфування полірування та обклеювання фар плівкою.   

Погано світять фари? Чи не видно дорогу?

 Відновимо світло ваших фар!
 

 

Це місце в якому буде обслужено ваш автомобіль у Києві

АВТОСВІТЛО КИЇВ: РЕМОНТ ФАР, ВСТАНОВЛЕННЯ ЛІНЗ У ФАРИ, ПОЛІРУВАННЯ ФАР, РЕГУЛЮВАННЯ ФАР.
АВТОСВІТЛО КИЇВ: РЕМОНТ ФАР, ВСТАНОВЛЕННЯ ЛІНЗ У ФАРИ, ПОЛІРУВАННЯ ФАР, РЕГУЛЮВАННЯ ФАР.
АВТОСВІТЛО КИЇВ: РЕМОНТ ФАР, ВСТАНОВЛЕННЯ ЛІНЗ У ФАРИ, ПОЛІРУВАННЯ ФАР, РЕГУЛЮВАННЯ ФАР.
АВТОСВІТЛО КИЇВ: РЕМОНТ ФАР, ВСТАНОВЛЕННЯ ЛІНЗ У ФАРИ, ПОЛІРУВАННЯ ФАР, РЕГУЛЮВАННЯ ФАР.

КОРОТКО ПРО НАШІ ПОСЛУГИ

 

  1   Заміна лінз на будь-яких авто у фарах. Виконаємо професійно ремонт фар будь-якої складності.
  2   Встановлення ксенонових та світлодіодних лінз у фари будь-якої складності, з наступним налаштуванням на реглоскопі по ГОСТу.
  3   Легке та глибоке полірування фар - абразивне полірування фар професійними полірувальними системами.
  4   Ремонт корпусів розбірних і умовно нерозбірних фар, заміна скла фар, герметизація з повним розбором і чищенням нутрощів фар.
  5   Захист скла фар. Поклейка фар поліуретановою плівкою. Це дасть додаткову міцність фарам і запобігатиме появі дрібних подряпин.
  6    В наявності є всі необхідні комплектуючі для ремонту фар будь-якої марки автомобіля.
 
 

ДЕМОКРАТИЧНІ ЦІНИ

 

 Встановлення лінз у фари від 4000 грн

Ви завжди можете зателефонувати і дізнатися повну вартість послуги, що цікавить. Співробітники студії автотюнінгу АВТОСВІТЛО завжди Вам запропонують кілька варіантів вартості за послугою, що цікавить Вас, цей ціновий діапазон залежить від використовуваного світлового обладнання та витратних матеріалів.

 ЗАМІНА штатних лінз  від 4000 грн

Усі роботи з ремонту та модернізації автомобільного світла здійснюються із застосуванням професійного обладнання, що позитивно позначається на якості ремонту автомобільної оптики.

РЕМОНТ ФАР  ВІД 1000 ГРН

Постійний технологічний процес у досконалості світла автомобіля автовиробниками, та всілякі новації у тюнінгу автомобільної оптики, ставлять завдання перед нашою командою досконало своєї майстерності для досягнення результату – надання послуг з автосвітла – для безпечного керування автомобілем у темний час доби для всіх учасників дорожнього руху.

 ПОЛІРУВАННЯ ФАР від 1300 грн

Від діагностики до повного відновлювального ремонту автомобільних фар. Часткова та повна модернізація автомобільного світла.

 Регулювання світла фар 250грн

Регулювання світла фар на спеціальному приладі відповідно до госту. НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


Розгорнути

Встановлення та заміна лінз для автомобілів
Кожен, навіть початківець, автолюбитель усвідомлює важливість якісного освітлення дороги, особливо у темний час. Некоректна робота автосвітла змушує водія напружувати очі та навіть придбати окуляри, щоб краще контролювати дорожню обстановку. Тому правильна робота фар – запорука безпеки як водія та пасажирів авто, так і інших учасників дорожнього руху.

Наша компанія надає послуги з встановлення та ремонту автосвітла.
Оптимальні ціни, фірмові запчастини та висока якість робіт – наші головні переваги.
Комплекс послуг з обслуговування автосвітла

У нашій майстерні пропонуються наступні види робіт:
• Ремонт фар
• Заміна лінз (зняття рідних штатних із наступною установкою нових лінз);
• Регулювання фар;
• Встановлення ксенону
• Інші способи покращення світла (тюнінг та полірування фар).

Ми обслуговуємо всі популярні марки автомобілів
MINI, ACURA, SUBARU, MITSUBISHI, ALFA ROMEO, AUDI, SKODA, BMW, CHEVROLET, SUZUKI, CITROËN, RENAULT, DAIHATSU, SMART, FIAT, FORD, HONDA, HUMMER, HYUNDAI, SEAT, INFINITI, JEEP, KIA, LAND ROVER, MAZDA, MERCEDES-BENZ, LANCIA, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, SAAB, SSANG YONG, TOYOTA, VOLVO, VW.

Переваги ремонту фар у нас
Більшість сучасних водіїв лякає висока вартість оригінальних запчастин для їх автомобілів та їх встановлення. Будь-які проблеми з улюбленою машиною вимагають від власників багато часу, нервів, сил та коштів. Тому часто автолюбителі намагаються зробити ремонт своїми руками, що далеко не завжди закінчується успішно. Ми професійно надаємо весь комплекс послуг з ремонту, заміни та обслуговування освітлювальних приладів на легкових автомобілях.

Що отримає клієнт, який звернувся до нас?
1. Високий професіоналізм працівників. Наші досвідчені майстри виконають будь-яке поставлене завдання оперативно та якісно. Для нас немає завдань, які не можна виконати.
2. Індивідуальний підхід. Ми підбираємо запчастини для кожного автомобіля окремо. Ви можете бути впевнені, що встановлене нами світло - найкраще, що можна було вибрати для вашої машини.
3. Використання обладнання від якісних та відомих брендів. Ми встановлюємо лише перевірені часом та досвідом авто лампи, лінзи та інші комплектуючі від таких виробників, як Narva, Koito, Hella, Philips, Osram, Bosch, Mlux.
4. Гарантія на запчастини та роботу. Ми впевнені в якості свого обслуговування та матеріалів, що дозволяє нам надавати гарантію на надану послугу.

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете записатися на обслуговування, телефонуйте нам, вказаному на сайті. Ми цінуємо своїх клієнтів!


  • Адреса:
  • м. Київ, проспект науки 57-а (ГАРАЖНИЙ кооператив "волна"")


 

 МИ НА КАРТІ 

Для зручності прокладено маршрут із проспекту Науки.

 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.