Установка лінз у фари у Києві

Встановлення лінз у фари Київ гарантує потрібну безпеку на дорозі особливо у нічний час, забезпечить граничну видимість за несприятливих погодних умов.

Поліпшити освітлення свого авто можна і потрібно незалежно від стану та типу встановленої оптики. Звичайний рефлектор не здатний максимально спрямувати все світло на дорогу, внаслідок чого автомобіль зліпить зустрічних водіїв. Установка лінз у фари Київ забезпечить можливість спрямування максимального світлового потоку безпосередньо на дорогу та на праву узбіччя. Наші спеціалісти виконують монтаж біксенонових лінз із модулями перемикання далекого та ближнього світла. Таке оснащення фари гарантує потрібну безпеку на дорозі, особливо в нічний час.

Установка лінз у фари у Києві

Переваги встановлення біксенонових лінз у фари

Лінзові ксенонові модулі мають сьогодні високий попит. Вони значно збільшують граничну зону видимості, виключаючи у своїй непотрібні бічні засвітки. Установка лінз у фари з високою герметичністю - одна з найбільш затребуваних послуг нашого автосервісу. Біксенонові модулі можна поставити на будь-який автомобіль без зміни світла лінзи. Таке обладнання забезпечить граничну видимість за несприятливих погодних умов. І сам автомобіль за рахунок біксенону виглядає більш презентабельно та статусно.

Установка лінз у фари у Києві

Професійна установка лінз у фари Київ: безпека та стиль вашого авто

Наші майстри виконають весь комплекс робіт від професійного рестайлінгу оптики до заміни вигорілих та встановлення нових біксенонових лінз на фари. У разі потреби ми пропонуємо послуги з ремонту, налаштування та доопрацювання раніше встановленої оптики. Використання продукції перевірених постачальників виключає можливість неякісної роботи автооптики надалі. Професійне встановлення лінз у фари (Київ) можливе на всі класи автомобіля. Ми допоможемо підібрати найкращий варіант під вашу модель та бюджет.

Установка лінз у фари у Києві

Також можете переглянути послугу Заміна штатних лінз


  Звоните прямо сейчас  

 +38068-1579808
 НАШІ РОБОТИ 

Більше робіт можна переглянути тут ← Кликайте


  • Адреса:
  • м. Київ, проспект науки 57-а (ГАРАЖНИЙ кооператив "волна"")


 

 МИ НА КАРТІ 

Для зручності прокладено маршрут із проспекту Науки.

 

 Відкрити на GOOGLE КАРТАХ 

 

 

Шукаєте роботу?

Ми завжди шукаємо висококваліфікованих спеціалістів.

Перейдіть до розділу Вакансії, якщо ви є таким.